Термопомпа AUX ACHP-H10/5R3HA
3 517,68 € (≈ 6 879,98 лв.)
Термопомпа AUX ACHP-H16/5R3HA - трифазен
4 156,80 € (≈ 8 129,99 лв.)
„Инверторен климатик AUX J-Smart ASW-H24F7B4/JOR3DI-B9“ е добавен във вашата количка. Преглед на количката
Код:
2560648
AUX ACHP-H12/5R3HA е сплит термопомпа, работеща с екологичния фреон R-32. Моделът може да се използва както за охлаждане, така и за отопление, осигурявайки до 65 ⁰C температура на водата. Освен за отопление на жилището м
13
Хора наблюдават този продукт сега!
3 757,99 € (≈ 7 349,99 лв.)
Изчерпан
Изчерпан
Детайли за продукта
| Марка | AUXКлиматиците AUX предлагат надеждни инверторни решения за охлаждане и отопление с отлично съотношение цена–качество. Марката е предпочитан избор за жилищни и търговски помещения. |
|---|---|
| Мощност охлажд. | – / 12 / – kW |
| Мощност отопл. | – / 12 / – kW |
| Енергиен клас климатици | – / A+++ |
| SCOP | 4.82 |
| COP | 5 |
| Темп. охлажд. | -5 ~ 52 °C |
| Темп. отопл. | -25 ~ 35 °C |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване | 3~/50/380-415 |
| Размери вътр. | 790 x 420 x 270 В x Ш x Д (мм) |
| Шум вътр. (dB) | 31 / – / – / – dB (A) |
| Размери външ. | 870 x 1060 x 480 В x Ш x Д (мм) |
| Шум външ. (dB) | 49 / – / – / – dB (A) |
| Гаранция | 36 месеца |
Описание
AUX ACHP-H12/5R3HA е сплит термопомпа, работеща с екологичния фреон R-32. Моделът може да се използва както за охлаждане, така и за отопление, осигурявайки до 65 ⁰C температура на водата. Освен за отопление на жилището може да ползвате затоплената вода и за битови нужди. Отличава се със стабилни температури при работен диапазон до -25 ⁰C при отопление и до +52 ⁰C при охлаждане.
Оценено с 0 от 5
0 reviews
Оценено с 5 от 5
0
Оценено с 4 от 5
0
Оценено с 3 от 5
0
Оценено с 2 от 5
0
Оценено с 1 от 5
0
Бъдете първият написал отзив за “Термопомпа AUX ACHP-H12/5R3HA – трифазен” Отказ
Детайли за продукта
420,00 € (≈ 821,45 лв.)
559,99 € (≈ 1 095,25 лв.)
600,00 € (≈ 1 173,50 лв.)
1 015,00 € (≈ 1 985,17 лв.)
1 020,02 € (≈ 1 994,99 лв.)
1 664,25 € (≈ 3 254,99 лв.)


Отзиви
Изчисти филтритеВсе още няма отзиви.