Инверторен климатик AUX C Comfort ASW-H09B7A4/CBR3DI-C3 - черно
724,00 € (≈ 1 416,02 лв.)
Инверторен климатик AUX C-PRO ASW-H12C5A4/FQAR3DI-D0
770,00 € (≈ 1 505,99 лв.)
„Инверторен климатик Daikin Ururu Sarara FTXZ35N + RXZ35N“ е добавен във вашата количка. Преглед на количката
Код:
2560348
Нискотемпературна термопомпа с водосъдържател Daikin Altherma EHVX04S23E6V + ERGA04EV
18
Хора наблюдават този продукт сега!
7 522,13 € (≈ 14 712,01 лв.)
Изчерпан
Изчерпан
Детайли за продукта
| Марка | DaikinDaikin е световен лидер в производството на инверторни климатици и високоефективни климатични системи. Японската марка е известна с надеждност, енергийна ефективност, тиха работа и дълъг експлоатационен живот. Климатиците Daikin са подходящи както за домашна, така и за професионална употреба и осигуряват комфорт през цялата година. |
|---|---|
| Мощност охлажд. | – / 4.86 / – kW |
| Мощност отопл. | – / 4.3 / – kW |
| Енергиен клас климатици | – / A+++ |
| SCOP | 4.54 |
| COP | 5.1 |
| Темп. охлажд. | 10 ~ 43 °C |
| Темп. отопл. | -25 ~ 35 °C |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване | 1~/50/230 |
| Размери вътр. | 1850 x 595 x 625 В x Ш x Д (мм) |
| Шум вътр. (dB) | – / 28 / – / – dB (A) |
| Размери външ. | 740 x 884 x 388 В x Ш x Д (мм) |
| Шум външ. (dB) | – / 44 / – / – dB (A) |
| Гаранция | 36 месеца |
Описание
Оценено с 0 от 5
0 reviews
Оценено с 5 от 5
0
Оценено с 4 от 5
0
Оценено с 3 от 5
0
Оценено с 2 от 5
0
Оценено с 1 от 5
0
Бъдете първият написал отзив за “Нискотемпературна термопомпа с водосъдържател Daikin Altherma EHVX04S23E6V + ERGA04EV” Отказ
Детайли за продукта
1 076,00 € (≈ 2 104,47 лв.)
1 264,00 € (≈ 2 472,17 лв.)
2 108,77 € (≈ 4 124,39 лв.)
2 797,56 € (≈ 5 471,55 лв.)
3 694,00 € (≈ 7 224,84 лв.)
3 925,00 € (≈ 7 676,63 лв.)


Отзиви
Изчисти филтритеВсе още няма отзиви.