Детайли за продукта
|---|---|
| BTU | 18000 |
| Мощност охлажд. | 5.0 kW |
| Мощност отопл. | 5.3 kW |
| Енергиен клас климатици | A+ |
| SEER | 6.1 |
| SCOP | 4.0 |
| COP | 3.6 |
| Темп. охлажд. | -15 ~ +49 °C |
| Темп. отопл. | -15 ~ +24 °C |
| Площ (m²) | 50 кв. м |
| Хладилен агент | R32 |
| Захранване | 1~/50Hz/220–240V |
| Размери външ. | 805 x 554 x 330 мм |